real estate menu left

Tanévnyitó ünnepély időpontja:

2015. szeptember 1.

8 óra

Az alsó tagozatos tanulóknak gyülekező a kisudvaron 7:30-7:45 között.

Az 1. osztályosok szüleit az évnyitó után rövid megbeszélésre várjuk a tantermekbe.

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatom, hogy az általános iskola 4. osztálya esetében, illetve attól felfelé a tanulónak is átadható a tankönyv és a számlalevél, nem szükséges a szülő jelenléte.

A 4-13. évfolyam fizetős tanulói az első tanítási napon, az osztályfőnöki órák keretében vehetik át a tankönyveiket, a számlalevelet és a befizetéshez szükséges csekket.

Fizetési határidő: 2015. szeptember 15.

A fizetési teljesítést több módon történhet:

-  csekk

-  banki átutalás

-   iskolakezdési utalvány (KELLO pont, kijelölt postahivatal)

A 4-13. évfolyam ingyenességre jogosult tanulói a jogosultságot igazoló dokumentum másolatának ellenében szeptember 1-3. között 8-tól 15 óráig tudják átvenni a könyvtárban.

Ezért kérem, hogy gyermekével már az első tanítási napon küldje el az igazolást!

Az 1-3. évfolyam tanulóinak szülője/gondviselője az osztályfőnöktől veheti át a tankönyveket az első tanítási héten. Ezeken az évfolyamokon minden tanuló térítésmentesen kapja a tankönyveket.

Kérdésével forduljon hozzám bizalommal!

Tisztelettel: Mátay Anita tankönyvfelelős

Támogatja a Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, domain privacy. Valid XHTML and CSS.